WhatsApp
Telefon
KAYDIR

Hakkımızda

Midas İnşaat olarak vizyonumuz, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yenilikçi ve sürdürülebilir mimari çözümler sunmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirleyerek, en yüksek kalitede hizmet vermeyi ve projelerimizi zamanında ve bütçeye uygun bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz.

Hakkımızda

Midas 2018 yılında Bold Group İnt. yerli iştiraki olarak kurulmuştur. Resmi kurumlar başta olmak üzere holding bazında maden ve enerji sektörün 40.000 m2 fazla iş bitirmesi olup . 2019 yılında sonra perakende konut imalatı sektörüne girmiştir. Bitmiş olan ve halen devam etmekte olan bir çok projesi vardır .

Başta Eskişehir ve Antalya olmak üzere bir çok ilde inşaat sektörün faaliyet göstermektedir. Bireysel konut daire ,dubleks daire , bitişik nizam villa , ayrık nizam luxry villa , kayalık villa , tatil sitesi gibi konutlar imal etmektedir.

Vizyonumuz
Midas İnşaat, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yenilikçi ve sürdürülebilir mimari çözümler sunmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirleyerek, en yüksek kalitede hizmet vermeyi ve projelerimizi zamanında ve bütçeye uygun bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0850 850 07 26

Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir. Yazılım : Rmk Ajans
ÜSTE ÇIK